Instagram

Instagram- darmowe porady

Instagram- darmowe porady

Wszystkie wpisy dotyczące aplikacji Instagram znajdziecie na górze w menu o nazwie Instagram- wskazówki. Znajdują się tam rzeczy, które na 100% pomogą Wam w jak najlepszym ogarnięciu swojego profilu. Co na przykład tam znajdziecie? Wpis na temat zwiększania zasięgów na Instagramie, które bardzo często nie zależą od nas, a jedynie od algorytmów. A może da się to pokonać? To musicie sprawdzić sami. Może interesuje Was zdobycie prawdziwych obserwatorów? Nic prostszego. Nie wiecie jak napisać swoje BIO? Służę radą. A może chcecie zrobić po prostu dobre zdjęcie na Instagram? Czemu nie. To również jestem w stanie łatwo i prosto opisać. Do zdjęć przydadzą Wam się filtry, ale nie wiecie co i jak? Tego również się dowiecie. I wiecie co? Pisanie tego wszystkiego to dla mnie ogromna przyjemność. Jeśli mogę pomóc chociaż jednej osobie… to uznaję to za sukces. Ten wpis Instagram- darmowe porady jest dla Was. A jeśli chodzi o wpisy na temat Instagrama to dodaję je w każdą sobotę, jeśli chcielibyście śledzić je na bieżąco.

Instagram- darmowe porady

O co chodzi?

Nie mam zamiaru nikogo oceniać czy krytykować. Zupełnie nie o to w tym chodzi. Na Instagramie powiedzmy, że się znam. Spędzam tam przynajmniej godzinę dziennie. Myślę co zmienić, przeglądam profile, czerpię inspirację i zdobywam obserwatorów. Pomysł z pomocą pojawił się, gdy dodałam zdjęcie informujące o rozdaniu książek. Dzień przed rozdaniem bałam się, że nikt nie weźmie w nim udziału. W dzień rozdania… załamałam się (pozytywnie, jeśli w ogóle tak można) ilością zgłoszeń. W jeden dzień zaobserwowało mnie ponad 100 osób. Tak, to mój rekord. Nie jestem w stanie każdego nagrodzić, w końcu wygrywa tylko jedna osoba… Jednak mogę dać coś od siebie. I tak oto zrodził się pomysł na darmowe porady.

Dodałam ankietę, w której zapytałam, czy ktoś w ogóle byłby czymś takim zainteresowany. I tutaj znów ilość odpowiedzi… znacząco przewyższyła moje oczekiwania, ale słowo się rzekło. Jestem bardzo ciekawa ile faktycznie będzie zgłoszeń. Poniżej zamieszczam formularz do wypełnienia.

Instagram- darmowe porady

Ważne info

Wystarczy mi nazwa Waszego profilu, żebym mogła zacząć działać. Nie musicie poprzedzać nazwy “@”, ale pamiętajcie, żeby nie popełnić błędu. Zgłoszenie na pewno otrzymam. Gdy przejrzę Wasz profil odpowiedź zwrotną otrzymacie w wiadomości na waszym Instagramie, sprawdzajcie folder “Inne”, jeśli mnie nie obserwujecie. Konto musi być publiczne, od razu mówię, że prywatnych nie mam jak przejrzeć.

Nie ma tutaj żadnego kruczka ani haczyka. Możecie zapytać dlaczego nie zgłaszać się, nie pisać na Instagramie? Będę z Wami szczera. Bo ta strona to też moja praca, przyjemność i hobby. Bo chciałabym mieć na niej po prostu więcej wejść, żeby nie pisać “do ściany”… skoro mogę pomóc. Może pięć osób wejdzie, żeby podać jedynie nazwę, a chociaż jedna osoba przeczyta jakiś wpis. Dla mnie ta jedna osoba to sukces.

Na czym polega instagram- darmowe porady?

Obczaję Wasz profil i napiszę, co według mnie mogłoby być zmienione, dodane, albo po prostu dam Wam znać, że macie cudowny profil i nic bym nie zmieniała. Od razu zaznaczam, nie jestem ekspertem, nie machnę czarodziejską różdżką i nie dodam Wam +1000 obserwatorów, wszystko nadal zależy od Was i Waszego zaangażowania. Ja mogę Was jedynie naprowadzić na dobrą drogę i to na sam szczyt, a co!

I jak zawsze zachęcam do odwiedzenia mojego Instagrama @thediize, gdzie znajdziecie dużą ilość książek, mnie i Insta porad. A ja mam nadzieję, że podobał Wam się wpis Instagram- darmowe porady.

Jeden komentarz