Motywacja

Jak być z siebie dumnym?

Dzień dobry! Co ostatnio sprawiło, że byliście z siebie dumni? ? W ogóle jak być z siebie dumnym?

? Zawsze powtarzam, że życie ma się jedno, że należy iść dumnie na sam szczyt. Jednak czy da się każdego dnia pokonywać przeciwności, trudności i wstawać po potknięciach? Oczywiście. Jak to zrobić? Zacznij doceniać siebie za małe kroczki, za małe rzeczy. Daj sobie odrobinę szczęścia zwykłymi słowami- jestem z siebie dumna/y. Życie stanie się prostsze, a Wy szczęśliwsi. Możecie nawet założyć sobie słoiczek dumy, okleić go ładnie papierem i każdego dnia wrzucać do niego karteczkę, na której zapiszecie to, z czego danego dnia byliście dumni.

? Mi wczoraj udało się poprzerzucać drewno na działce ? jestem z siebie dumna. Przed wczoraj udało mi się zrobić wszystko, co sobie zaplanowałam. Dzisiaj? No chociażby udało mi się wstać ? i jestem z siebie dumna! Widzicie? To proste. Cel na jutro? Może dzień bez narzekania? ? Bo ostatnio trochę za dużo tego w moim życiu ?

? No dobrze, podsumowując… małymi sukcesami można się cieszyć każdego dnia. Duże sukcesy to wielkie osiągnięcia dlatego potrzebują czasem więcej czasu na realizację. To nic złego. Daj sobie czas na te duże, doceniaj te małe ? i żyj pełnią szczęścia, które oferuje Ci życie ?

A post, którego dotyczy dzisiejszy wpis- znajdziecie na moim Instagramie.

Chcesz więcej motywacji? Kliknij.