Motywacja

Robert Gryn twierdzi, że nie będziesz bogaty

Ostatnio mogliście zauważyć, że dodaję hashtagi #lecimy bądź #lecimyposwoje. O co chodzi? Robert Gryn – może go znacie, jeśli nie to przeczytajcie sobie o nim w Google. Ja Wam powiem, że na pewno jest człowiekiem wartym uwagi. W 2017 roku znalazł się w rankingu 100 najbogatszych Polaków “Forbesa”. Dorobił się milionów dzięki firmie Codewise, która stwarza sztuczny ruch na stronach i monitoruje kampanie reklamowe. Ja zetknęłam się z nim już dawno temu, ale to w tamtym tygodniu dostałam od niego mega dużą dawkę motywacji, która myślę, że może wiele zmienić. I wiecie co?

Chcę coś zrobić ze swoim życiem. Chcę jeszcze więcej, pomimo, że przecież i tak prawie nigdy nie leżę brzuchem do góry na kanapie. Prawie bo wiadomo, że zdarzają się dni, kiedy po prostu nie mam siły. Gryn dodaje podcasty na swój kanał na YouTube, które naprawdę polecam każdemu (link na końcu wpisu) i właśnie to dzisiaj chciałam Wam streścić. Coś w stylu, jak Robert Gryn może zmienić Twoje życie.

Robert Gryn na YouTube

Oglądam 5 podcast i to ma moc! Stąd to całe “Podejmij wyzwanie!”. Te kilka filmów uważam, że dały mi o wiele więcej niż praktycznie cokolwiek dotychczas w życiu. Zaczęłam poszukiwać, odkrywać i walczyć. Jasne, były już takie dni w moim życiu, że walczyłam, starałam się i miałam mega dużo motywacji, ale… no właśnie, ale to były tylko dni. Życie nie ma mety. I o to w tym chodzi. Życie z definicji musi być walką. Każdego dnia masz walczyć o lepszą wersję siebie. Dzięki temu możesz osiągnąć wszystko. Pamiętaj też, że bez ryzyka nie ma nic. Nie możesz się bać. Masz się bawić. Tu i teraz. To teraźniejszość jest kluczem do spełnionego życia. Gdy to zrozumiesz ruszysz się równie szybko jak ja. Wystrzeliłam jak torpeda i idę prosto na szczyt.

Robert Gryn

Wiedz, że wszystko jest trudne, co jest warte zrobienia. Jeśli widzisz ogrom czasu, który musisz w coś włożyć, aby osiągnąć upragniony cel to idziesz dobrą drogą. A w życiu nie ma drogi na skróty. Dasz radę? Jak to mówi Rob “Masz jedno życie, nie spierdol tego”.

Trochę się rozmarzając chciałabym za kilka lat napisać do niego i powiedzieć mu “Stary, dałeś mi taką motywację, że do tej pory ją mam. Osiągnęłam to z Twoją pomocą, choć nawet o tym nie wiesz”.

Dlaczego Robert Gryn mówi, że nie będziesz bogaty? Bo ma rację. Chyba, że zaczniesz tu i teraz.
#lecimyposwoje

Więcej motywacji: http://thediize.pl/category/motywacja/
YouTube Roberta Gryna: https://www.youtube.com/channel/UCegdgNIlv8XlSei170jizxA