TheDiize o mnie

Cześć!
Jestem Daria, jednak w całym Internecie istnieje jako TheDiize.

Na początek to, co najważniejsze – kocham czytać książki

Uwielbiam także marketing, algorytmy, Social Media i tak zwane SEO.

Jestem magistrem marketingu i licencjonowanym analitykiem systemowym i technologiem e-biznesu. Studiowałam na Wydziale Zarządzania w Łodzi.
Przez 5 lat pracowałam (z pasji i dla zabicia wolnego czasu) w Tk Maxx, pozwoliło mi to zdobyć doświadczenie w sprzedaży B2C. Aktualnie jestem CMO w firmie IT i jest to dla mnie wspaniały rozwój, nie tylko pod kątem marketingu w B2B, ale również zarządzania, HR, PR i oczywiście IT.

Co więcej?

Kocham to, co piękne. Zachwycam się naturą, zachodami słońca i wzruszam się na bajkach. Jestem spokojna i cholernie wrażliwa. Lubię robić to, na co mam ochotę, nie lubię planować, bo plany zawsze i tak szlag trafia… za to lubię mieć dużo obowiązków, przyjemności i właśnie to mnie napędza do działania. Jestem swoją własną motywacją.

Książki i książeczki


Każdego dnia pokazuję także piękno książek. Czytam każdy gatunek, choć niektórych nie lubię np. horrorów czy reportaży, ale jeśli taka książka mnie zaciekawi- daję jej szansę. Na stronie zamieszczam recenzje i przemyślenia do każdej książki. Codziennie działam na Instagramie doceniając pracę i pasję innych, ale rozwijając także siebie. Cóż… nie ukrywam, że staram się rozgryźć algorytm Instagrama.

Jaka jestem?

Na pewno wyjątkowa- jak każdy z nas. W Internecie nie znajdziecie drugiej mnie. Wierzę w ludzi. Nienawidzę porażek, choć każde potknięcie popycha mnie o dwa stopnie do góry. Kocham także marzyć, mieć marzenia i je spełniać. Lubię wyzwania i szalone rzeczy, ale należę do osób spokojnych. Choć nigdy się nie denerwuję (no prawie).


Mam nadzieję, że choć trochę przybliżyłam Wam siebie. Jest to oczywiście mój bardzo duży skrót. Mam wrażenie, że mogłabym o sobie napisać całkiem dobrą książkę, na której okładce musiałabym obowiązkowo być.

Pozdrawiam Was serdecznie,
TheDiize

Ostatnie wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.