Poradniki

Jak zarobić 550 zł w 30 minut

Jak zarobić 550 zł w 30 minut – brzmi jak dobre hasło reklamowe, ale spokojnie. Zacznijmy od początku. Każda z firm chce jak najlepiej wyjść w raportach na koniec roku. Wpadają na różne pomysły- mniej bądź bardziej udane. To mój pierwszy taki wpis, więc nie napiszę- tym razem wezmę pod lupę banki… chociaż tak ładnie brzmi. Dzisiaj przyjrzę się bankom. A mianowicie dwóm perełkom.

Pierwsza oferta 250 zł za założenie Konta Otwartego w BNP Paribas

Co trzeba wiedzieć?
Nie możesz być wcześniej (ostatnie 9 miesięcy) klientem tego banku. Promocja kończy się 20 grudnia. Limit zgłoszeń to 3000 osób. Konto jest darmowe.
Co należy zrobić?
Otworzyć konto z kartą debetową za pomocą linka promocyjnego (zaraz go podam). W styczniu i lutym wykonać przelewy (min.4) i zapewnić wpływy na kwotę 1000 zł. Jeśli zostanie to spełnione (w dwóch miesiącach)- otrzymujecie 125 zł premii.
Następnie druga nagroda 125 zł jest przyznawana, gdy dostaniecie informacje o tej pierwszej i klikniecie w link podany w mailu. Drugą nagrodę otrzymuje się do 31 marca 2020 roku. BRZMI ŚWIETNIE.

Jak wygląda proces zakładania konta?
Czas trwania 15-20 minut.
Klikacie w link: https://premianazime.bnpparibasplus.pl/
Podajecie dane, wypełniacie, wypełniacie. Weryfikujecie, podpisujecie za pomocą sms i weryfikują Waszą tożsamość dzwoniąc do Was. Rozmowa trwa 3 minutki. Później wysyłają Wam kartę kurierem, który również weryfikuje czy Wy to Wy. Po otrzymaniu karty nadajecie jej PIN. Dopiero wtedy konto zostaje aktywowane. I pieniążki są Wasze.

Druga oferta 300 zł za otwarcie Konta dla Ciebie w aplikacji Credit Agricole Otwórz Konto

Co trzeba wiedzieć?
Promocja kończy się 31.12.2019r. Nie można mieć konta w banku od 1 listopada 2018 roku. Konto jest darmowe.
Co należy zrobić?
W kolejnych trzech miesiącach należy zapewnić wpływ minimum 1000 zł i wykonać po 1 transakcji bezgotówkowej (kartą bądź Blikiem). Za otwarcie konta w styczniu dostajecie 100 zł (jeśli tyle Wam wystarczy reszty wymogów nie musicie spełnić). Jeśli jednak chcecie więcej to pamiętajcie styczeń, luty i marzec- realizujecie zadania i w kwietniu 2020 roku otrzymujecie 200 zł. BRZMI ŚWIETNIE.

Jak zarobić 550 zł w 30 minut

Jak wygląda proces zakładania konta?
Czas trwania 10 minut.
Pobieracie aplikację “CA24 Otwórz konto” i postępujecie zgodnie z poleceniami, weryfikacja odbywa się za pomocą biometrii- musicie pokazać twarz. Później za pomocą sms podpisujecie umowę i karta przyjdzie pocztą. Aplikacje można odinstalować, a zainstalować CA24, zalogować się i konto jest aktywne.

Jakie kroki wykonałam?
Aktualnie czekam na kartę od kuriera i kartę wysłaną pocztą. Proces zakładania konta o wiele bardziej podobał mi się w CA24- tylko trzeba mieć pod ręką kartkę bo jest pełno numerów z sms, maili… Dopiero później zmieniacie je na nowe. Konto mam już aktywne, mogę z niego korzystać. W BNP nie podoba mi się, że to kurier dostarcza kartę, bo trzeba być w domu i konto nie jest jeszcze aktywne.

Łącznie do zgarnięcia jest 300 zł i 250 zł= 550 zł za naprawdę niewielki wkład własny. Przelew może zrobić ktoś z rodziny, w jeden ofercie nawet samemu można przelać sobie pieniążki, płatności? Non stop coś kupujemy, więc to nie problem. Raz jedną, raz drugą i z głowy.
Haczyk? W BNP tylko 3000 osób dostanie premie za zadanka, ale kto nie próbuje ten nie pije szampana, jak się nie uda to konto można zamknąć. W CA nie ma haczyka, bo jest to innowacyjna forma otwierania konta, dlatego chcą zachęcić jak najwięcej osób. A jak dają za to pieniądze- to ja się skusiłam. Na bieżąco będę wstawiać posty czy pieniądze wpłynęły na moje konto, zobaczymy ile w tym prawdy.

Jak zarobić 550 zł w 30 minut

Przydatne linki:
https://www.najlepszekonto.pl/premia-na-zime-250-zl-konto-otwarte-na-ciebie-bnp-paribas
https://www.najlepszekonto.pl/ca-24-otworz-konto-i-zyskaj-300-zl-konto-dla-ciebie-credit-agricole

Więcej poradników