Recenzje

Labilab – podziel się wspomnieniami

Kiedyś to były czasy. Zdjęcia robiło się tylko w najważniejszych momentach, na kliszy nie można było ich za dużo zmieścić, a wywołanie wiązało się z pójściem do na pewno nie taniego fotografa. Teraz czasy są inne, robimy ogromne ilości zdjęć, które w przyszłości zostaną zapomniane. W końcu przyznajcie się przed sobą, jak często je oglądacie, jak często je segregujecie, żeby usunąć te nienadające się? Bardzo rzadko? Jak nie wcale. Ja wiele razy sama do siebie mówiłam, że zrobię porządek. Pójdę i je wywołam. Chcę zatrzymać niektóre wspomnienia. Chcę, żeby moje dzieci w przyszłości mogły oglądać zdjęcia z mojej młodości. Dlatego muszę o to zadbać. Jakby czytając mi w myślach pojawiła się firma Labilab – podziel się wspomnieniami, dzięki której wywoływanie zdjęć jest banalnie proste, a cały proces nie wymaga nawet wyjścia z domu. Od razu zaznaczam, nie jest to sponsorowana recenzja, nigdy się na taką nie zgodzę. Przeczytajcie moje wrażenia na temat albumu i zdjęć.

Labilab - podziel się wspomnieniami

Proces i czas realizacji zamówienia

Oferta sklepu Labilab jest do Waszego wglądu, nie chcę Was tutaj zanudzać wymienianiem produktów, bo nie o to chodzi. Ja otrzymałam 28 zdjęć kwadratowych oraz album Classy, w którym jest 50 zdjęć w rozmiarze 15x23cm. Liczyłam się z tym, że niektóre zdjęcia będą miały słabą jakość bo były robione np. z aparatu Snapchata, aczkolwiek biorę to na siebie.

Krok po kroku wygląda to tak, że najpierw musicie zrobić porządek w swoich zdjęciach. Ja podzieliłam dwa foldery na zdjęcia kwadratowe i zdjęcia do albumu, żebym już nie musiała tego robić i szukać, co gdzie w aplikacji. Następnie wybieracie produkt i dodajecie zdjęcie. Moje jedyne zastrzeżenie? Coś musiało się źle zapisać, bo na pewno nie chciałam mieć dwóch zachodów słońca zdjęcie po zdjęciu. I niektóre zdjęcia przycięłam inaczej niż otrzymałam w albumie. Niby nic, ale trzy zdjęcia są przez to fatalnie wykadrowane.

Ja swoje zamówienie złożyłam po 21 dnia 30.11.2020r., czyli w poniedziałek. Możemy liczyć, że tak naprawdę 1.12.2020r., a zdjęcia pocztą otrzymałam 10.12.2020r. Zważywszy, że aktualnie jest czas przedświąteczny to oceniam ten czas jako naprawdę dobry, aczkolwiek mógłby być szybszy. Jednak wszystko zależy od sposobu dostawy, który wybierzecie.

wp 16080372041025081844820297470681

Jakość zdjęć Labilab – podziel się wspomnieniami

Jakość jest fenomenalna. Kolory, które są na zdjęciach są dokładnie takie, jakie pamiętam ze swoich wspomnień. Niczym nie różnią się od tych zdjęć, które mam na telefonie. I wiecie co? Według mnie to najważniejsze. Drukowaliście kiedyś zdjęcia w Rossmanie? Są w porządku, aczkolwiek papier oferowany przez nich nie jest papierem fotograficznym, a tusz, którym wywoływane są zdjęcia jest mocno przeciętny. Tutaj? Nie mam zastrzeżeń.

W moim albumie znalazły się zdjęcia z moim ukochanym, rodzicami, przyjaciółmi oraz wspaniałe zachody słońca i zdjęcia krajobrazów. Dzięki czemu faktycznie mogę Wam powiedzieć jaka jest jakość zdjęć i kolory. Pomijając zdjęcia ze Snapa, wszystkie są idealne. A trzeba zauważyć, że mają większy rozmiar niż te standardowe do ramek.

Firma Labilab o sobie

Pamiętasz tę ogromną radość po pierwszym zdanym egzaminie? A moment zaręczyn? Przypominasz sobie ostatnie wakacje i te piękne zachody słońca w Toskanii? Masz przed oczami chwilę, gdy Twoja pociecha zrobiła pierwszy kroczek? Dużo do zapamiętania, prawda?

W Labilab wiemy, że ważne momenty w życiu trzeba uwieczniać. I właśnie po to jesteśmy! Chcemy, aby Twoje wspomnienia i emocje zostały nie tylko w sercu, ale i na papierze. Dlatego Labilab tworzą ludzie z pasją, pełni energii, lubiący swoją pracę i siebie nawzajem. Wiemy, że nic nie dzieje się bez przyczyny i to, że teraz czytasz te kilka słów to także nie przypadek. Zostań więc z nami na dłużej i pozwól nam towarzyszyć Ci w najważniejszych momentach Twojego życia.

Labilab - podziel się wspomnieniami

Podsumowanie Labilab – podziel się wspomnieniami

Zalety:
– wysoka jakość wydruku;
– gruby papier zdjęć;
– profesjonalne wykonanie produktów;
– szeroka oferta;
– profesjonalne zapakowanie przesyłki;
– w albumie zdjęcia na łączeniu/spięciu mają biały pasek, dzięki czemu widać je całe
– dobry kontakt z firmą.

Wady:
– możliwość złego wykadrowania zdjęcia;
– mały wybór okładek albumu;
– brak edycji napisu z przodu albumu.

Labilab - podziel się wspomnieniami
To zdjęcie zostało zrobione w starym lustrze na statku. Wygląda jak żywe!

Kod rabatowy do Labilab na Wasze zamówienie

Labilab - podziel się wspomnieniami

Wszystkie recenzje znajdziecie z zakładce spis recenzji.