Recenzje

Oryginalny prezent, który zatrzymuje wspomnienia

Wielu z nas często zastanawia się, co możemy dać na prezent bliskiej nam osobie. Wybór produktów jest ogromny, a każdy marzy aby dostać oryginalny prezent. Pojawiają się jednak myśli, czy danej osobie ta konkretna rzecz się spodoba? Czy się ucieszy? Będzie tego używać lub nosić? Szukamy prezentu, który zachwyci najpierw nas, a później tą ważną osobę. Idealny prezent to sztuka, ale od tego jest PicArta. W sklepie znajdziecie wspaniałe produkty, które każdego zachwycą kreatywnością. Możecie kupić mapy świata podróżnikom, albo mapę gwiazd ukochanej osobie, zaznaczając ważny dla Was moment.

Życie jest podróżą, która prowadzi do domu.
Oryginalny prezent

Mój produkt

Ja wybrałam mapę gwiazd. Dla siebie, dosłownie. A bardziej do domu, który aktualnie remontuję. Mapy gwiazd znajdziecie różne. Pojedyncze, potrójne. Mi zależało na tym, żeby również było na niej miejsce, które jest dla mnie ważne. W tych dwóch sercach zakochałam się od razu, choć jeszcze nie wiedziałam jaki moment chcę zaznaczyć. Czy którąś datę, która jest ważna dla mnie i mojego chłopaka, ale jak wybrać datę z ponad 11 lat znajomości? Urodziny… nie, zakończenie szkoły, studiów? Nic ciekawego. I wtedy mnie olśniło. Oryginalny prezent dla mnie to właśnie ten z przełomowym momentem w moim życiu. 26.05.2021… ta data jest dla mnie ogromnie ważna. I to na tą datę i mapę gwiazd chcę zerkać każdego dnia po przebudzeniu.

Marzenia się spełniają, ale nigdy tym, który tylko marzą.

Wrażenia

Na stornie PicArta bardzo szybko złożycie zamówienie (jeśli tylko wiecie, czego chcecie). Przesyłka przychodzi w ekspresowym tempie, więc spóźniony prezent… wcale nie musi być spóźniony, jeśli się wyrobicie w czasie. Produkt był niezwykle starannie zapakowany, a samo wykonanie jest bezbłędne. Z marką jest również szybki kontakt, dzięki czemu dostosowując zamówienie (czy wszystko się zgadza i akceptujecie projekt) nie czekacie w nieskończoność na odpowiedź, jeśli coś było by nie tak. Do zamówienia dołączona jest śrubka, więc od razu można przejść do montażu produktu.

Współpraca z marką PicArta

Gdy otrzymuje się propozycję współpracy od marki, na serduszku robi się ciepło, a w głowie pojawia się myśl, że to, co robicie ma sens i warto robić to jeszcze lepiej i z jeszcze większą przyjemnością i zapałem. Współpraca to nie tylko napisanie, oh jaki świetny produkt. To ogromna ilość przygotowań, odpowiedzialność i tak, przyjemność. Bardzo dziękuję za możliwość współpracy, ta była wspaniałą okazją do poznania cudownego sklepu z wyjątkowymi prezentami, które zatrzymują wspomnienia. Marka PicArta z dumą zostaje dodana do listy moich współprac. Dziękuję raz jeszcze.

PicArta – oryginalny prezent na Święta

Mapy podróży, mapy gwiazd, czy kolaże ze zdjęć to nie jedyne produkty, które oferuje marka PicArta. W swojej ofercie mają o wiele więcej. Na ich stronie możecie wybrać także idealny prezent na Święta, które swoją drogą już tuż, tuż! Dlatego warto zachwycić swoich bliskich i podarować im oryginalny prezent.

KOD RABATOWY -15% na produkty w sklepie PicArta : thediize15

*kod jest ważny do 31.12.2021 także korzystajcie!

Jeden komentarz